Mitmekesisuse päev

Millal ja mis?

13. aprillil leiab aset 2016. aasta üle-eestiline mitmekesisuse päev. Mitmekesisuse päevaga pöörame tähelepanu mitmekesisuse väärtustele ja iga inimese tähtsusele ning erakordsusele organisatsioonis ja ühiskonnas laiemalt.

Mida mina teha saan?

Ideid päeva läbiviimiseks nii oma organisatsiooni sees kui kommunikeerimisel väljapoole, leiate vasakult menüüst (osalemisinfo) või klikkides siia.

Kaasa lööma ja üritusi korraldama on oodatud kõik Eesti ettevõtted ja organisatsioonid. Tööandjad kannavad olulist rolli võrdse kohtlemise põhimõtete eest seismisel, viies neid väärtusi kandvad sõnumid oma töötajate, klientide ja koostööpartneriteni. Seega loodame korraldajatena, et paljud tublid tööandjad panevad päeva õnnestumisele oma õla alla. Mitmekesisusega haakuvaid tegevusi võib samas läbi viia ka noortekeskustes, teatrites, koolides, kinodes, ülikoolides, klubides ja sõpruskondadeski!

Terve 13. aprilli päeva seisab Nordic Hotel Forumi (Viru väljak 3) ees spetsiaalne mitmekesisuse päeva lilleinstallatsioon. Haarake sõbrad kaasa ning tulge pildistama! Kui juhtute aga kella kuue paiku mööda jalutama, kinkige meie vabatahtlikele üks soe naeratus ning saage asemele tore lilleõis!

Lisaks kutsume kõiki mitmekesisuse päeval kinno! 13. aprillil kell 19.45  näidatakse kinos Sõprus eelmisel aastal Berliinis parima filmi Kuldkaruga pärjatud komöödiat “Taksojuht”. Kuulsa Iraani lavastaja ja demokraatia eest võitleja Jafar Panahi loodud film on täis südamesoojust, huumorit ning mitmekesiseid inimesi. Linastusele eelneb vestlus Iraani ning mitmekesisuse teemadel. Pilet maksab 3 eurot. Lisainfot loe siit.

 

Lisainfot?

1. märtsil toimus mitmekesisuse päeva tutvustav seminar, tutvu seminari ettekannete slaididega siin!

 

1. aprillil leidis aset seminar, kus rääkisime töö-, pere- ja eraelu tasakaalu teemal ning tutvustasime mitmekesisuse päeva tegemisi. Loe lisainfot siit.

13. aprillil korraldame seminari, kus rahvusvaheliselt tunnustatud mitmekesisuse juhtimise käsiraamatute autor Gary Baker Rootsist tutvustab huvilistele mitmekesisuse ja äriedu seoseid. Loe lähemalt siit.

 

Kontaktid:

Mitmekesisuse päeva koordinaator (meened, ürituste korralduslik pool):
Kadri Väljaste
kadri.valjaste@humanrights.ee

Infot mitmekesisuse valdkonna ja mitmekesisuse kokkuleppe kohta jagab:
Kelly Grossthal
kelly.grossthal@humanrights.ee

Meediakontakt:
Johannes Merilai
johannes.merilai@humanrights.ee

Telefon: 644 5148
Meie kontor asub: Parda 4, Tallinn